Akreditované kurzy

Nabídka dvoudenního programu: Jsem OK, jsi OK pro pracovníky ÚP ČR, sociální pracovníky na samosprávných úřadech, sociální pracovníky v sociálních službách.

Nabízíme akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky, kteří pracují s romskými dětmi a nově také kurz psychohygieny pro pedagogy.

Nejdřív střecha

Od roku 2016 jsme zapojeni v projektu Nejdřív střecha, který realizuje pan Vojtěch Sedláček a NADĚJE. Díky projektu mohou náš azylový dům využívat až na dva měsíce i rodiny zcela bez prostředků. Více na nejdrivstrecha.cz 80

Školící a terapeutická místnost

R-Mosty nabízí k pronájmu vybavenou místnost vhodnou ke školení malých skupin, setkávání, nebo pro psychoterapeutickou praxi.

Místnost přímo na metru A Dejvická, na Praze 6, v ulici Verdunská 23 (100 m od Vítězného náměstí), o rozloze 25 m2 (hlavní místnost) + 10 m2 (zázemí kuchyňky a toaleta) je připravena k využití pro individuální nebo skupinové setkávání pro maximálně 13 osob.

Je vybavena sedačkou a třemi křesly, konferenční stolkem, jídelním stolem se čtyřmi židlemi a dalšími sedmi židlemi pro kruhové uspořádání setkávání.

Místnost je vhodná také pro videoprezentace, projektor zajistíme po dohodě zdarma. Pro zájemce o pravidelné využívání místnosti nabízíme uzamykatelné skříňky na osobní věci. Kuchyňka je vybavena základním nádobím (sklenice, talíře), rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Pronájem místnosti je zpoplatněn částkou 100 Kč za 60 minut. Minimální měsíční plnění je 500,-Kč.

Dotazy a rezervace terapeutické místnosti
Bc. Tomáš RezekVedoucí nízkoprahového klubu pro děti a mládež+420 222 581 241
+420 604 134 233


KOMUNITNÍ CENTRUM HUSITSKÁ

Fakultativní komunitní projekt www.husitska.eu. Pokračování úspěšného JobClubu Restart opět v partnerství s Městskou částí Praha 3 a NADĚJÍ. Nový podzemní prostor pro kino, přednášky, svépomocné i moderované skupiny, terapie, dobrá káva.. .

Příspěvek na účet

Můžete podpořit naší činnost zasláním libovolné finanční částky na náš bankovní účet u České spořitelny 5034021339/0800. Předem Vám velice děkujeme!

Sociální sítě

� 2006�2023 R-Mosty, z.s. | Kontakty | Administrace | Na začátek stránky

UbiQue Webs