Akreditované kurzy

Nabídka dvoudenního programu: Jsem OK, jsi OK pro pracovníky ÚP ČR, sociální pracovníky na samosprávných úřadech, sociální pracovníky v sociálních službách.

Nabízíme akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky, kteří pracují s romskými dětmi a nově také kurz psychohygieny pro pedagogy.

Nejdřív střecha

Od roku 2016 jsme zapojeni v projektu Nejdřív střecha, který realizuje pan Vojtěch Sedláček a NADĚJE. Díky projektu mohou náš azylový dům využívat až na dva měsíce i rodiny zcela bez prostředků. Více na nejdrivstrecha.cz 80

Přeprava osob mikrobusem Hyundai H1Vážení kolegové, přátelé, partneři

Dovolte nám nabídnout vám k dispozici mikrobus Hyundai H1, který apriori slouží k potřebám sociálních služeb naší organizace, nicméně jeho nevyužitou kapacitu chceme nabídnout za více než příznivých podmínek k využití dalším organizacím i spřízněným jednotlivcům.

Parametry vozu

Hyundai H1 (2010)
Motor: 2,5 CRDi 100 kW
Počet osob: 7 + řidič
Výbava: klimatizace, tónovaná okna, komfortní sedadla, velký zavazadlový prostor, tichý chod

Ceník

Doprava
První 2 hodiny900 Kč
Každá další hodina500 Kč (jednorázová akce)
450 Kč (dlouhodobá spolupráce)
Každá hodina čekání300 Kč
1 km jízdy10 Kč
V ceně je vždy zahrnut vůz a řidič, palivo se platí zvlášť. První 2 hodiny se platí vždy z důvodu přistavení vozidla. Možnost individuálních kalkulací při dlouhodobé spolupráci.

Fotogalerie

Dotazy a rezervace vozu Hyundai H1
Martin NossbergerKoordinátor stěhování+420 723 890 495


KOMUNITNÍ CENTRUM HUSITSKÁ

Fakultativní komunitní projekt www.husitska.eu. Pokračování úspěšného JobClubu Restart opět v partnerství s Městskou částí Praha 3 a NADĚJÍ. Nový podzemní prostor pro kino, přednášky, svépomocné i moderované skupiny, terapie, dobrá káva.. .

Příspěvek na účet

Můžete podpořit naší činnost zasláním libovolné finanční částky na náš bankovní účet u České spořitelny 5034021339/0800. Předem Vám velice děkujeme!

Sociální sítě

� 2006�2022 R-Mosty, z.s. | Kontakty | Administrace | Na začátek stránky

UbiQue Webs