R-Mosty, z.s. | Levné opravy silničních vozidel

Akreditované kurzy

Nabídka dvoudenního programu: Jsem OK, jsi OK pro pracovníky ÚP ČR, sociální pracovníky na samosprávných úřadech, sociální pracovníky v sociálních službách.

Nabízíme akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky, kteří pracují s romskými dětmi a nově také kurz psychohygieny pro pedagogy.

Nejdřív střecha

Od roku 2016 jsme zapojeni v projektu Nejdřív střecha, který realizuje pan Vojtěch Sedláček a NADĚJE. Díky projektu mohou náš azylový dům využívat až na dva měsíce i rodiny zcela bez prostředků. Více na nejdrivstrecha.cz 80

Levné opravy silničních vozidelVážení kolegové, přátelé, partneři

Dovolte nám nabídnout vám k dispozici naše služby v oblasti OPRAV MOTOROVÝCH VOZIDEL, kterými kofinancujeme naše veřejně prospěšné služby

Nabízíme

Drobné i větší opravy osobních a užitkových vozů
Poradenství při údržbě
Asistenci při výběru, před koupí ojetého auta
Přípravu a dovoz automobilů na STK
Čištění exteriérů i interiérů aut
Diagnostiku závad na vozidle
Návštevu a prohlídku porouchaného vozu u vás doma či jinde v plenéru

Ceník

Cena pro jednotlivce a firmy: 400,- Kč/hodina

Sleva pro neziskové organizace
- 25%
V ceně je vždy zahrnuta práce automechanika a energie. Spotřební materiál a díly se účtují zvlášť. Možnost individuálních kalkulací při dlouhodobé spolupráci.
Reference
Veškeré opravy provádí zkušený mechanik s 10 letou praxí, běžně odbavíme až 15 aut měsíčně od roku 2015, jména (doufáme, že velmi) spokojených zákazníků, dodáme při osobní konzultaci K Opravám silničních vozidel má naše organizace registrovanou živnost (náš vlastní autopark je již totiž dosti početný..)
Dotazy a objednávky
Marek Jiroušekmechanik+420 774 988 787


KOMUNITNÍ CENTRUM HUSITSKÁ

Fakultativní komunitní projekt www.husitska.eu. Pokračování úspěšného JobClubu Restart opět v partnerství s Městskou částí Praha 3 a NADĚJÍ. Nový podzemní prostor pro kino, přednášky, svépomocné i moderované skupiny, terapie, dobrá káva.. .

Příspěvek na účet

Můžete podpořit naší činnost zasláním libovolné finanční částky na náš bankovní účet u České spořitelny 5034021339/0800. Předem Vám velice děkujeme!

Sociální sítě

� 2006�2022 R-Mosty, z.s. | Kontakty | Administrace | Na začátek stránky

UbiQue Webs